Kategori Genel
3 Kasım 2018,
 0

Aslanlar Petrol’ün kurucusu Doğan ASLAN Kırşehir-Kaman Ömer Hacılı Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Ticari hayatına kömür satışı ve nakliyesi yaparak başlamıştır.1988 yılında Petrol Ofisi Büro Bayisi olarak toptan akaryakıt satışına başlayan Aslanlar Petrol, akaryakıt satışındaki çeyrek asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin birçok kamu ve özel kurumuna hizmet sunmaya  devam etmektedir.

Aslanlar Petrol, ilk akaryakıt istasyonunu Eskişehir Yolu’nda 1992 yılında hizmete açmıştır. İkinci kuşak olarak yetişen Hakan ASLAN ve Serkan ASLAN kardeşlerin babalarının öncülüğündeki azimli çalışmaları ile Eskişehir Yolu Petrol Ofisi İstasyonu’ndan sonra, Çiftlik Kavşağı, Keçiören, Eryaman, Mamak, Boğaziçi ve Haymana olmak üzere akaryakıt istasyonu sayısını 7’ye yükseltmişlerdir.

Çok yönlü hizmet anlayışını sürdürmek ve müşterilerinin risklerini paylaşmak için Aslanlar Petrol 2007 yılında BNS Sigorta’yı kurmuştur. BNS Sigorta Eryaman merkez istasyonumuzda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünyadaki ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen firmamız, müşterilerine hızlı ve rahat alışveriş olanağı sağlamak için Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Sistemlerinin Türkiye’ deki ilk dağıtıcılarından olmuştur.

Aslanlar’de Neler Yaptık?

Erps ile yolu Tiger ile ek çözümler konusunda yolu kesişen müşterimiz kendi bilgi işlem ekibi ile Logo süreçlerini yönetmektedir. Kurumlara yapılan akaryakıt satışlarının takip edilmesi, kurum sözleşmelerinin takibi, kurum birim fiyatlarının takip edilmesi ve irsaliye/fatura süreçlerinin yönetilmesi amacı ile bir uygulama geliştirilmiştir. Geliştirilen uygulama sayesinde Turpak ile Logo entegre edilmiş ve Logo’ya uyarlanan modül sayesinde Aslanlar Petrol’ün ciddi zaman tasarrufu yapılması sağlanmıştır. Uygulama sayesinde ek olarak müşteri mutabakatı, Epdk fiyat birim fiyat entegrasyonu sağlanmıştır. Projenin halen bakım destek süreçleri ekibimiz tarafından devam ettirilmektedir. Proje memnuniyeti sonrası madeni yağ satışının mobil sipariş sistemi ihtiyacı üzerine. İmgesoft tarafından geliştirilen Mobil Saha Satış Gücü çözümü Tiger ile entegre devreye alınmıştır. Yakında zaman  da müşterilere SMS  ve E-Posta bildirimi gönderilmesi amacı ile Smart Sender ile Logo’da tanımlanmış kurallar entegre edilmiştir. Bu sayede müşterimiz satış sonrasında sipariş bildirimi, tahsilat bildirimi, gecikmiş tahsilat bildirimi gibi birçok bildirim otomatik olarak tarafımızdan yönetilmektedir.

Kullandığı Uygulamalar

Kullandığı Ürün : Logo Tiger3 Enterprise, Logo Bordo ve E-Devlet Uygulamaları
Çalışma Süremiz :2013  – Devam ediyor.
Ek Çözümler : Petrol Ofisi Entegrasyonu, Kurum Fatura ve Sözleşme Yönetimi, Smart Sender Bildirim Servisi, Mobil Saha Satış Gücü Yönetimi, Lod Uyarlamaları, Özel Raporlar.