LOGO ERP PROJELERİNDEKİ LİDER ÇÖZÜM ORTAĞI

Farklı sektörlerden 200 ü aşkın müşteri portföyüne sunduğu sistem ve yazılım çözümlerini kendi öz kaynakları ve deneyimli kadrosu ile karşılayan ERPS, Logo ERP uygulamaları alanında yapmış olduğu başarılı projelerini LOGO TIGER VE J-GUAR YETKİNLİK MERKEZİ ünvanıyla çalışmalarını sürdürüyor.

TEKNOLOJİYİ ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN KULLANIYORUZ

Adını Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü (Enterprise Resource Planning Solutions) ile bütünleştiren ERPS, bilişim dünyasındaki en son gelişmeleri takip ederek kuruluşların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. ERPS ürün ve hizmet kalitesi, yazılım tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

ERPS’yi Tercih Etmek İçin 10 Neden

Menü
Başlıklara tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.
1 - Anadolu Bölgesinin Büyük Çözüm Ortağından Biri !
ERPS Logo'nun Anadolu bölgesindeki en yetkin, en büyük kadroya sahip ve en iyi referansları sunabilecek iş ortaklarındandır.
2 - Başarısını Tescilleyen Ödüller
ERPS 2006 yılında beri birçok konuda Logo tarafından ödüller ile onurlandırılmıştır. Son olarak 2010 yılında 2 dalda Türkiye birinciliği, 1 dalda Türkiye ikinciliğine layık görülmüştür.
3 - Güçlü Müşteri Referansları
ERPS Türkiye'de bilenen ve Türkiye'nin yapıtaşı olmuş birçok dev kuruma hizmet vermektedir.
4 - İşinde Yetkin Personel Kadrosu
ERPS kadrosunu sürekli eğitimler ile geliştirir ve güncel tutar, tüm personelleri Logo tarafından düzenlenmiş sınavlardan başarı ile geçmiştir.
5 - Satış Sonrası Süreçleri Yöneten Müşteri İlişkileri ve Satış Sonrası Hizmetler Birimine Sahiptir
Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile Müşteri İlişkileri ve Satış Sonrası Hizmetler Birimi olan tek Logo İş Ortağıdır. Periyodik anket ve ziyaretler ile müşteri memnuniyeti kontrol eder.
6 - Güncel ve Teknolojik Alt Yapısı İle Kesintisiz Hizmet
ERPS teknolojiye yaptığı yatırımları ile müşterilerin tüm hizmet süreçlerinin dijital ortamda anlık olarak takip etmektedir. Akıllı santrali ve Çağrı Merkezi ile destek süreçlerinin güçlendirmiştir.
7 - Proje ve Ürün Deneyimi
Birçok kuruma yaptığı büyük ölçekli projeler ile hem proje hem de iyi bir ürün deneyimine sahiptir.
8 - Güçlü Yazılım Kadrosu
Her platformda geliştirdiği yazılım çözümleri ve kendisine özgü paket programları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına % 100 kaliteli çözümler üretir.
9 - Çözüm Odaklı Yaklaşım
Sorunun değil, çözümün bir parçası olmayı hedef edinmiştir. Doğru iletişimle her zaman çözüm odaklı yaklaşım sunar.
10 - Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım.
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için kazanılması gereken en önemli değerlerdendir. Bu nedenle müşterilerimizin memnuniyeti için maddi menfaat gözetmeksizin hizmetlerimizi kesintisiz yürütmekteyiz.