“AMACIMIZ ÇOK MÜŞTERİYE ULAŞMAK DEĞİL, ULAŞTIĞIMIZ MÜŞTERİYE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK.”

Şirketler, günümüzün sürekli değişen koşullarında rekabet edebilmek için yönetim sistemleri gibi, bilişim sistemlerini de mümkün olan en esnek tarzda kurmak zorundalar. Bu nedenle, artik “bugün için çözüm” yerine “sürekli çözüm” sağlayan bilişim sistemleri ve uygulama yöntemleri aranıyor. Hizmetlerin temelinde ise sektörler için geliştirilen benzer çözümleri değişik kurum ve kuruluşlarda defalarca uygulamış uzmanların bilgi birikimi yatıyor.Belli bir sistem ve hedefler çerçevesinde sunulan hizmetler, müşteri gereksinimleri, beklentileri ve sektörel değişimler tanımlamakta ve sürekli yenilenmektedir. Şirketlerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu tüm çözümlere cevap veren şirketimiz; müşterilerin bilgi altyapılarında meydana gelen sorunları anında çözmek amacıyla, telefon desteğinden 2 saatte müdahaleye varan acil destek ve web hizmetlerine kadar her türlü hizmeti, kesintisiz olarak sunmaktadır.Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz !!!

ERPS Proje’ye Başlarken

1-Proje ihtiyaçlarını belirler,
2-Proje bütçesini belirler,
3-Hedefleri ve başarı faktörlerini belirler
4-Stratejik kararları alır,
5-Projenin yürütülmesi için gerekli ortamı sağlar,
6-Projenin aşamalarını takip eder,
7-Proje çıktılarını onaylar ve yönetimle sürecin değerlendirilmesini sağlar.

ERPS Süreç Analiz Yöntemleri;

ERPS öncelikli olarak iş süreçlerinizi analiz ederek derinlemesine bir süreç analizi sunar. Analiz sonucunda iş süreçlerini daha iyi tanımlayarak proje sürecinde ortaya çıkabilecek sorunları tespit ve teşhis eder.

1-Gerçekçi hedefler belirlemenizi sağlar,
2-Proje maliyetlerinizi düşürür,
3-Gereksiz geliştirmeler ve zaman kayıplarını ortadan kaldırır,
4-Hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Proje Yönetimi ve Uygulama

Uzun yıllara dayanan proje deneyimimiz ile proje ekibinin organizasyonu proje başlangıcında belirlenir. Proje rolleri belirlenen sorumlu kullanıcıların görev tanımları proje süreçlerinin etkin yönetiminde önemli bir durum arz etmektedir. ERPS proje yöneticileri ve ekibi projenin temel yapı taşlarını analiz aşamasında en iyi şekilde tahminler ve zaman planlamasını yapar. Projede oluşacak sapmaların önüne geçmek, proje ihtiyacının dışına çıkılmasının önüne geçmek için en verimli methodları kullanır.

Nasıl Başlıyoruz ?

Başarılı bir proje süreci için öncelikle ihtiyaçların ana hatları ile net belirlenmesi gerekiyor. Eğer bu süreç doğru belirlenirse. Proje bütçesini yönetmek ve onaylamak çok daha uygun olacaktır. Projelerdeki en büyük sorun yönetilemeyen proje bütçeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ön görülemeyen ihtiyaçların süreç içerisinde karşımıza çıkması, kullanıcı ve yönetici talepleri proje stratejilerini olumsuz yönde etkilemektedir.

Satış Öncesi İhtiyaç Analizi

Firmanıza uygun yazılımı belirlemek için satış öncesi yapılan bir ön çalışmadır. Başarısız olan birçok proje, yanlış seçilmiş yazılımlardan ve gereksiz iş adımlarından kaynaklanmaktadır. Projenin her bir aşaması bir bütünün parçasını oluşturur. Biz bu süreçte size doğru tanımlanmış, gerçekçi hedefler sunup başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Yüksek maliyetlere katlanıp, uzun süre emek harcadığınız bir yapının güncelliğini koruması ve sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi için her zaman profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyacaksınız.

Talepleriniz doğrultusunda hazırlanmış, ihtiyaçlarınıza tam anlamı ile cevap verecek hizmet tariflerimiz proje sonrasında da performanslı bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacaktır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz 5 farklı hizmet tarifesinin mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her ihtiyaca göre tasarlanmış tarifelerimize en uygun maliyetlere sahip olabilirsiniz.

Tarife içeriği,

1-Çağrı bazlı yerinde hizmet (Saat/Ticket),
2-Periyodik ziyaret (Saat/Ay),
3-Tele destek,
4-Uzak masaüstü destek,
5-Mesai saatleri dışı nöbetçi hat erişimi,
6-Versiyon güncelleme,
7-Talep takip sistemi yönetim yazılımı üyeliği (Sınırsız),
8-Yedeklerin kontrolleri ve harici ortama alınması,
9-Index ve performans tuning,
10-Ücretsiz zamanlanmış yedekleme ve kontrol yazılımı,
11-Ücretsiz database kontrol yazılımı,
12-Uyarlama ve ek geliştirme desteği,
13-Veritabanı güvenliği ve veritabanı kayıp risk yönetimi danışmanlığı.