Size özel yazılım çözümlerimizle tanışmak ister misiniz ?

Günümüzde geliştirilen paket yazılımlar veya sektörel uygulamalar şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda yeniden dizayn edilmek zorundadır. İşte bu aşamada tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmiş uygulamalar, iş yapış şekillerini geliştirmekte ve işinizdeki katma değeri artırmaktadır. Size özel ihtiyaçların olduğunu ve piyasadaki programların bunu karşılamadığını düşünüyorsanız, hemen görüşelim, sizin isteklerinizi alalım ve projenizi hayata geçirelim. Yazılıma yatırım yapmadan işimizi büyütmenin mümkün olmadığı bu dönemlerde, daha fonksiyonel yazılımlar sizlerin hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Bilgilendirme servisleri, iç ve dış kaynaklarınızı daha iyi yönetebileceğiniz uygulamalar,  ekibinizi daha interaktif şekilde yönetebileceğiniz yazılımlar sizin vazgeçemeyeceğiniz varlıklarınız arasına girecek.

Ne kadar sürecek?

Zamanınızın kısıtlı olduğunun farkındayız ancak planlanmamış yazılım çözümlerinin başarısız sonuçlar getirdiğini tecrübelerimizden biliyoruz. Gelin biraz daha fazla bilgi paylaşalım; gerçekçi hedefler koyalım, ihtiyaçlarınızı analiz edelim, size örnek tasarımlar çıkaralım. Sizin işinize olan hâkimiyetinizle bizim yazılım sistemlerindeki deneyimlerimizi harmanlayalım. Daha hızlı, daha verimli ve doğru çalışan yazılımlar ortaya çıkaralım.

Ne kadar fonksiyonel?

İyi yazılım sadece doğru çalışan yazılım değildir bunun farkındayız. Kullandığınız yazılımların ara yüzü ve kullanım ergonomisi çok önemli. Bizde bunun için mümkün olduğunca az ekran da, sizin işinizi hızlıca çözecek uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalarımız da ağırlıklı olarak görsel kullanıma yer veriyoruz. Form yapıları, buton yapıları, kullanılan renkler, uyarı mekanizmaları, browserlar iyi tasarlanmış olmalı. Gözü yoran renklerin yazılım ortamında kullanılması, kullanıcının daha fazla yorulmasına sebep oluyor. İhtiyaçlarınızı biliyoruz ve programlarımızı en ideal kullanım şekline göre tasarlıyoruz.

Nereden başlayacağız?

Kullanıcıların yeni yazılıma alışma sürecinin özellikle ilk evreleri oldukça önemlidir. Bu nedenle yazılımlarımızı kullanıma açmadan önce detaylı olarak test ederiz. Bize zaman tanıyın, biz iyi testler yapalım. Böylece ilerleyen süreçte zamanınızı ve verilerini kaybetmeyin. Yüksek mühendislik bilgimizle size hatasız çözümler üretebiliriz.