Bütçesini Yönetmek ve Takip Etmek İsteyen Kobilere Pratik Çözüm!
Flare Budget Manager ile  her ölçekte işletme hedef bazlı dönemsel bütçelerini kolay bir şekilde yönetebilir. Üstelik ücretsiz bir versiyona’da sahip. Flare Budget Manager iş hayatındaki sularda size yol göstermek için geliştirildi. 

Erps ekibi olarak size ücretli ve ücretsiz içeriklere sahip, kolay bir şekilde kurulumunu yapabileceğiniz bir bütçe uygulaması sunuyoruz. Bütçe uygulamasının en temel özelliği her hangi bir muhasebe uygulamasına gerek duymadan excel’ler den kurtularak bütçelerinizi yönetebilmeniz. Gelir, Gider, Satış, Proje vb. hedef bazlı bütçelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer muhasebe uygulamanız ile entegre etmek isterseniz standart olarak Logo’nun Go ve Tiger ürünleri’nin muhasebe modülüne entegre çalışabilmektedir. Entegre çalıştığınızda, gerçekleşen muhasebe hareketlerini gerçekleşen bütçe değerleri olarak aktarabilirsiniz.  Eğer Logo kullanmıyor ve farklı bir muhasebe yazılımı kullanıyorsanız entegrasyon için endişe etmeyin! Kullandığınız muhasebe programını bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca gerçekleşen bütçe değerlerini manuel girmenizi veya excel’den aktarmanızı sağlıyoruz.

Nasıl Kurulum Yapacağım?

Bütçe uygulaması öncelikle aşağıdaki indir butonundan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra lisans anahtarı alabilmeniz için sizden istenen iletişim bilgilerinizi girmeniz ve iletişim onayı vermeniz yeterlidir.

İndir Kurulum Kılavuzu
Destek Almam Gerekirse Sizi Arayabilir miyim?

Bizi her zaman destek için arayabilirsiniz. Size sunduğumuz uygulamaların kurulumundan, kullanımına kadar sınırsız ve süresiz destek veriyor olacağız. Bize destek@erps.com.tr veya 0850 303 3777/erps üzerinden ulaşabilirsiniz. Logo vb. uygulamalar konusunda talep edeceğiniz hizmetler ayrıca ücretlendirilmektedir. Bu konudaki taleplerinizi satis@erps.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Kısaca Flare Budget Manager
Nasıl Satın Alabilirim?

satis@erps.com.tr’ye satınalma talebinizi iletmeniz durumunda size hemen geri dönüş sağlayabiliriz.

Flare Budget Free
Flare Budget Pro


Tek Kullanıcı


Sınırsız Kullanıcı


Her Yıl İçin En Fazla 2 Bütçe


Sınırsız Bütçe Tanımlama


Özet Bütçe Grafiği


Sınırsız Entegrasyon


Excel’e Aktarım


Bütçe Sapma Takibi


Pdf’e Aktarım


Bütçe Revizyonu Oluşturma


E-Posta İle Destek


Taslak / Onaylı Bütçe Oluşturma


Özet Gelişmiş Grafikler


Excel’e Aktarım


Pdf’e Aktarım


Excel’den İçeri Bütçe Aktarımı


Yetkilendirme


Bilgilendirme Servisi


Yedekleme


E-Posta ile Destek


Çağrı Merkezi Desteği