ŞİRKETİNİZİ YÖNETİRKEN KÖTÜ SONUÇLARLA KARŞILAŞMAMANIZ İÇİN BÜTÇE YÖNETİMİ ARTIK EN ÖNEMLİ UNSURLARDAN BİR TANESİ, YILLARDIR ÇALIŞTIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN BÜTÇELERİNİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE YÖNETEMEDİĞİNİ GÖRDÜK. SİZE PRATİK, KOLAY, DETAYLARDA ZAMAN KAYBETMEYECEĞİNİZ BİR BÜTÇE UYGULAMASI GELİŞTİRDİK. ÜSTELİK ÜCRETSİZ BİR LİSANS İMKANI DA SUNUYORUZ.

Erps ekibi olarak size ücretli ve ücretsiz içeriklere sahip, kolay bir şekilde kurulumunu yapabileceğiniz bir bütçe uygulaması sunuyoruz. Bütçe uygulamasının en temel özelliği her hangi bir muhasebe uygulamasına gerek duymadan excel’ler den kurtularak bütçelerinizi yönetebilmeniz. Gelir, Gider, Satış, Proje vb. bütçelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer muhasebe uygulamanız ile entegre etmek isterseniz standart olarak Logo’nun Go ve Tiger ürünleri’nin muhasebe modülüne entegre çalışabilmektedir. Entegrasyon yaptığınız gerçekleşen muhasebe hareketlerini gerçekleşen bütçe değerleri olarak otomatik olarak aktarabilirsiniz.  Eğer Logo kullanmıyor ve farklı bir muhasebe yazılımı kullanıyorsanız bize bilgi verirseniz bu konuda bir iş ortaklığı yaparak kullandığınız yazılıma entegre etmeyi deneyebiliriz. Ayrıca gerçekleşen bütçe değerlerini manuel girmenizi sağlıyoruz.

Neden Ücretsiz Bir Paket Yaptık?

Erps’nin geliştirdiği yazılımlar aynı zamanda referans birer proje’dir. Ekibimiz ile aldığımız karar sonrası başlangıç paketini ücretsiz dağıtmaya karar verdik.  Standart içerik sunduğumuz projemiz’de özel bir çalışma talep ederseniz bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kurulum Yapacağım?

Bütçe uygulaması öncelikle aşağıdaki indir butonundan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra lisans anahtarı alabilmeniz için sizden istenen iletişim bilgilerinizi girmeniz ve iletişim onayı vermeniz yeterlidir.

İndir Kurulum Kılavuzu
Destek Almam Gerekirse Sizi Arayabilir miyim?

Bizi her zaman destek için arayabilirsiniz. Size sunduğumuz uygulamaların kurulumundan, kullanımına kadar sınırsız ve süresiz destek veriyor olacağız. Bize destek@erps.com.tr veya 0850 303 3777/erps üzerinden ulaşabilirsiniz. Logo vb. uygulamalar konusunda talep edeceğiniz hizmetler ayrıca ücretlendirilmektedir. Bu konudaki taleplerinizi satis@erps.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim?

satis@erps.com.tr’ye satınalma talebinizi iletmeniz durumunda size hemen geri dönüş sağlayabiliriz.

Ücretsiz Paket Hakkında

Sadece lokal kullanım sağlar. Ekibinizle paylaşım yapmayacaksanız ve büyük bir veritabanına sahip değilseniz ücretsiz paketi kullanabilirsiniz. Ücretsiz pakette en fazla her yıl için 2 adet bütçe oluşturabilirsiniz. Bütçe kalemleri sınırsızdır.

Ücretli Paket Hakkında

Çok kullanıcı kullanmak ve ekibiniz ile paylaşımda bulunmak isterseniz ücretli paketi seçmeniz gerekiyor. Ücretli paket büyük veritabanları desteklemektedir. Sınırsız kullanıcı ve sınırsız bütçe tanımı yapabilirsiniz.

– Fiyat : 6.950,00 TL + KDV –

  1. Kurulum ve kullanım desteği ücretsizdir,
  2. Yıllık destek ve güncelleme hizmetleri için toplam lisans bedeli’nin % 15’i talep edilmektedir,
  3. Özel geliştirme ve yerinde talep edeceğiniz hizmetler ayrıca fiyatlandırılmaktadır,
  4. Erps’nin ek modül, rapor ve yeni özellikler için ek ücret talep etme hakkı saklıdır,
  5. Lisanslar sadece satın aldığınızda fatura edilen kurumun kullanımına sunulmaktadır. Farklı bir bilgisayara veya ortama kurulum yapmak istediğinizde ayrıca lisans anahtarı talebinde bulunmanız gerekmektedir.