Satın Alma Birimleri’nin ortak sorunlarından yola çıkılarak yazılan Satın Alma Yazılımı riskleri ortadan kaldırarak, maliyetleri düşürmeyi hedefler. Satın Alma Sorumluları’nın üzerindeki hammaliyeleri azaltarak, stratejik işlere vakit ayırmalarını sağlayan Satın Alma Yazılımı ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Şirketinizdeki Finans, Depo – Ambar gibi yazılımlarla entegre çalışabilirsiniz. Talep, teklif, tedarik ve sipariş süreçlerini yönetebileceğiniz Satın Alma Yazılımı ile teklif kıyaslama, tedarikçi değerlendirme ve puanlama, geriye dönük teklifleri görme gibi bir çok işlemi yapabilir, satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Web Tabanlı Kiralık Sistem

Satın Alma Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel – Türkçe Destek

Satın Alma Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Türk Satın Almacı’ların sorunlarını çözmesi için üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe’dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için ekibimiz size destek olur.

Diğer Birimler ile Entegrasyon

Satın Alma Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle Finans ve Depo yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

Tek Ekranda Taleplerinizi Yönetin Talep Modülü birimlerde oluşan ihtiyaçları yapacağınız yetkilendirmeler sayesinde talep girişleri ile sistemde toplayabilirsiniz  Tek ekranda bütün talepleri görebilir, farklı yetkilendirmeler yaparak talep onaylama sürecini yönetebilir, farklı lokasyonlarda bulunan operasyonlarınızın taleplerini tek merkezden takip edebilirsiniz.

Tekliflerinizi Online Alın Teklif Modülü ile mail ve telefon trafiğinden kurtularak, sistemden tek tuşla dilediğiniz tedarikçiden online teklif alabilirsiniz. Ürün ve hizmet çeşitliliğine göre grupladığınız tedarikçilerinizden, yazılım üzerinden teklif isteyebilir, gelen teklifleri yine sistem üzerinde görebilirsiniz. Kıyaslama ekranları ile tekliflerinizi, geçmiş teklifler ile kıyaslayabilirsiniz.

Tedarikçilerinizi Gruplayarak Hız Kazanın Talep ile başlayan satın alma sürecinizde tedarikçinizden gelen teklife karar verdikten sonra Tedarik Modülünden online sipariş formu oluşturabilir, paylaşabilirsiniz. Oluşturulan online sipariş formunda teslimat, ödeme şekli, miktar, vade gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçiniz ile online olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca aynı tedarikçiler ile geçmişte yaptığınız sipariş işlemlerini de inceleyebilir, dikkat edilmesi gereken unsurları tedarikçi değerlendirme formlarında not olarak girebilirsiniz.